ZREALIZOWANE

NASZE OSIEDLA

Osiedle Majorka

Komfortowe osiedla
w Ostrowie Wielkopolskim

Naszym mottem jest tworzenie miejsca, w którym mieszkańcy czują się bezpiecznie, swobodnie oraz komfortowo.

Wiemy jak istotnym aspektem
w życiu człowieka jest mieszkanie.

Dlatego inwestycje CR Deweloper to nowoczesne osiedla, budowane z najwyższej jakości materiałów, o funkcjonalnych projektach i kameralnym klimacie.

Naszym mottem jest tworzenie miejsca, w którym mieszkańcy czują się bezpiecznie, swobodnie oraz komfortowo.

Kolejne ostrowskie lokacje budujemy z myślą o osobach wiążących swoje losy nie tylko z Ostrowem ale i okolicami. Chcemy, aby każda inwestycja była atrakcyjna, z doskonałą infrastrukturą i udogodnieniami – bez względu na to, czy inwestor jest singlem, ma rodzinę, czworonoga czy potrzebuje jedynie mieszkania na weekendowy odpoczynek.

Wszystkie inwestycje odzwierciedlają potrzeby mieszkańców. Stawiamy na oryginalny, ale ponadczasowy design zarówno zewnętrzny, jak i wewnętrzny budynków.

Dlatego też, chcemy, aby nasze osiedla (i tworzone przez nas mieszkania na sprzedaż) przyciągały wzrok ciekawym, atrakcyjnym wyglądem, który idzie w parze z wysoką jakością materiałów i usług.

30
MIESZKAŃ
30
KOMÓREK LOKATORSKICH
60
MIEJSC PARKINGOWYCH
6
SAMODZIELNYCH GARAŻY

Inwestycja na ulicy Majorka jest nowoczesnym, kameralnym miejscem.

W zaprojektowanym przez uznanego w regionie architekta bloku jest:

  • 65 mieszkań
  • 65 komórek lokatorskich
  • 14 samodzielnych garaży
  • 88 miejsc parkingowych

Osiedle powstanie w atrakcyjnej okolicy – w odległości około 2 kilometrów od ostrowskiego rynku. Nie można zapominać o rozwiniętych wokół infrastruktury miejskiej punktach handlowych, usługowych oraz placówkach edukacyjnych.

CR Majorka został zaprojektowany z myślą o młodych i aktywnych osobach oraz o rodzinach z dziećmi. Jest to idealne miejsce dla ludzi, którzy poszukują spokojnego i bezpiecznego lokum o wysokim standardzie.

Idealna przestrzeń do życia

Projektując mieszkania, architekci położyli szczególny nacisk na funkcjonalność oraz wygodę. W ten sposób osiągnięto zróżnicowane wnętrza jedno, dwu oraz trzypokojowe, o metrażu od 36 do 47 mkw. Istnieje również możliwość łączenia lokali i wówczas uzyskana większych powierzchni. Uzupełnieniem komfortowej przestrzeni mieszkalnej będą przestronne balkony, które dodatkowo doświetlą wnętrza.

Przyszli mieszkańcy będą mieli możliwość zaparkowania swoich samochodów w pobliżu lokali oraz w samodzielnych garażach. Komórki lokatorskie będą stanowić kolejną przestrzeń do przechowywania nieużywanych na co dzień przedmiotów. Rowerzyści z pewnością skorzystają z ogólnodostępnych pomieszczeń. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców przestrzeń kompleksu będzie zamknięta i monitorowana. Ponadto, aby polepszyć komfort zamieszkania, budynek wyposażony będzie w cichobieżną windę.

Doskonała komunikacja
Niezaprzeczalną zaletą mieszkania na osiedlu Majorka jest lokalizacja. Inwestycja usytuowana jest pobliżu wielu przystanków autobusowych. Niespełna 2 km od Galerii Ostrovia i tylko kilometr od Stadionu Miejskiego oraz basenu, czy 200 metrów od lodowiska. Bliskość przedszkola i szkoły podstawowej to kolejne argumenty przemawiające za wyborem lokali w naszej nowej inwestycji. Lokalizację osiedla z pewnością docenią wszyscy ci, którzy oprócz dobrej komunikacji i bliskości licznych udogodnień, cenią sobie jednocześnie przyrodę i oczekują spokoju. Mieszkaniom towarzyszyć będzie wszechobecna zieleń, która w połączeniu z bogato rozwiniętą infrastrukturą rekreacyjną zapewni doskonałe warunki do wypoczynku najmłodszym oraz nieco starszym.
Funkcjonalność i nowoczesność
Przemyślany rozkład pomieszczeń sprawia, że mieszkania, niezależnie od metrażu, wyróżniają się komfortem i funkcjonalnością. Ich niewątpliwą zaletą jest możliwość stworzenia dowolnego wystroju, dopasowanego do najmodniejszych aktualnie trendów w aranżacji wnętrz.
Wizuallizacje osiedla są projektami poglądowymi i nie stanowią oferty wg. postanowień kodeksu cywilnego. Otoczenie oraz zagospodarowanie terenu zostało zaprojektowane wyłącznie na potrzeby prezentacji i może nie odzwierciedlać stanu faktycznego. Zdjęcia umieszczone na stronie mają charakter ilustracyjny.