ZREALIZOWANE

NASZE OSIEDLA

Lawendowe Ogrody

Dom zmienia wszystko

Zielona, spokojna i bezpieczna okolica dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu domów jednorodzinnych.

Wiemy jak istotnym aspektem
w życiu człowieka jest mieszkanie.

Dlatego inwestycje CR Deweloper to nowoczesne osiedla, budowane z najwyższej jakości materiałów, o funkcjonalnych projektach i kameralnym klimacie.

Nasza inwestycja zlokalizowana jest w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Lewandowskiego, w ekskluzywnej części miasta. Bliskość terenów zielonych nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Cale osiedle będzie ogrodzone i monitorowane.

Niewątpliwą zaletą jest bezpośrednie sąsiedztwo domów jednorodzinnych, dzięki czemu okolica jest zielona, spokojna i bezpieczna.

Projekt obejmuje 10 dwukondygnacyjnych domów w zabudowie szeregowej, z własnym garażem i ogrodem, które łączą w sobie zalety mieszkania i własnego domu z indywidualnym wejściem i miejscem postojowym.

domy
bezczynszowe

woda, kanalizacja, gaz
i energetyka miejska

ogrzewanie gazowe, strefowe, podłogowe

światłowód
miejski

II Kondygnacja:

Cztery sypialnie
Jasna łazienka
Hall

Jednostanowiskowy garaż oraz dodatkowe miejsce postojowe

I Kondygnacja:

Przestronny salon
Otwarta kuchnia
Toaleta
Pomieszczenie Gospodarcze
Wiatrołap
Wejście do garażu bezpośrednio z domu

Twoja prywatna przestrzeń wypoczynkowa

Ogródek wraz z tarasem to prywatna i indywidualna enklawa wypoczynku i relaksu. Szczególnie polecamy rodzinom z dziećmi. Obiekty mieszkalne wyróżniają się nowoczesną architekturą i funkcjonalną aranżacją przestrzeni. Teren przed domami wyłożony będzie najwyższej jakości kostką brukową, podjazdy będą podświetlane. Wysoka jakość materiałów użyta przy budowie zapewni długie i bezproblemowe użytkowanie.
Idealna przestrzeń do życia

Poszczególne budynki to dwukondygnacyjne domy o powierzchni użytkowej 135 m². Każdy dom posiada ogród oraz jednostanowiskowy garaż. Na parterze zlokalizowany jest przestronny salon z otwartą kuchnią i wyjściem do ogrodu, toaleta, pomieszczenie gospodarcze, wiatrołap oraz garaż (wejście do garażu bezpośrednio z domu). Panoramiczne okna zapewniają dużą ilość naturalnego światła w budynku.

Na drugiej kondygnacji znajdują się cztery sypialnie, jasna łazienka z oknem oraz hall. Uniwersalny projekt wnętrz ułatwia zaaranżowanie przestrzeni zgodnie z indywidualnymi preferencjami przyszłych mieszkańców. Miejsce charakteryzuje się świetną lokalizacją, dogodnym dojazdem do centrum i innych ważnych miejsc w mieście.

Dodatkowym atutem jest bliskość przedszkoli, szkół, szpitala. Przewidywalny termin zakończenia inwestycji – czwarty kwartał 2021.

Funkcjonalność i nowoczesność

Przemyślany rozkład pomieszczeń sprawia, że mieszkania, niezależnie od metrażu, wyróżniają się komfortem i funkcjonalnością. Ich niewątpliwą zaletą jest możliwość stworzenia dowolnego wystroju, dopasowanego do najmodniejszych aktualnie trendów w aranżacji wnętrz.

Wizuallizacje osiedla są projektami poglądowymi i nie stanowią oferty wg. postanowień kodeksu cywilnego. Otoczenie oraz zagospodarowanie terenu zostało zaprojektowane wyłącznie na potrzeby prezentacji i może nie odzwierciedlać stanu faktycznego. Zdjęcia umieszczone na stronie mają charakter ilustracyjny.