NASZE OSIEDLA

Olsztyńska Tower

w realizacji

NASZE OSIEDLA

w realizacji

Olsztyńska Tower

Postaw na luksus
w Ostrowie Wielkopolskim

To osiedle jest wyjątkowe. Oferuje pełen komfort i możliwości, jakie daje mieszkanie w tętniącym życiem mieście, jednak bez uciążliwości z którymi muszą się mierzyć mieszkańcy ścisłego centrum Ostrowa. Osoby, które tu zamieszkają przekonają się co to wygoda i nowoczesny styl życia.

Dogodna lokalizacja
w pobliżu Alei Słowackiego.

…bo miejsce ma znaczenie

Gwarantuje to doskonałe połączenie komunikacyjne z najważniejszymi punktami w przestrzeni miejskiej. Dodatkowo bliskość wielu terenów zielonych, zapewni wypoczynek na świeżym powietrzu z dala od zgiełku.

Niezwykle ważna kwestią jest fakt, że CR Deweloper dzięki kilkuletniemu doświadczeniu i znajomości najnowszych trendów architektonicznych, oferuje mieszkania cechujące się funkcjonalnością i oryginalnym stylem.

0
BUDYNKI POŁĄCZONE
GARAŻEM PODZIEMNYM
50
MIESZKAŃ O POW.
OD 28 m² DO 72 m²
82
MIEJSC POSTOJOWYCH
NA PARKINGU PODZIEMNYM
I WOKÓŁ BUDYNKU

Nowe osiedle składa się z dwóch budynków – A oraz B - o pięciu kondygnacjach.

W zaprojektowanym przez uznanego w regionie architekta bloku są:

  • 2 budynki połączone garażem podziemnym
  • 72 mieszkania o pow..
    od 28 m² do 72 m²
  • 103 miejsca postojowe na parkingu podziemnym i wokół budunków
Projekt zaaranżowany został w taki sposób, aby zapewnić mieszkańcom maksymalną przestrzeń, wygodę i funkcjonalność. Mieszkania zaprojektowano zgodnie z obowiązującymi trendami. W obrębie inwestycji proponujemy do wyboru mieszkania od 28 mkw. do 72 mkw., tak, aby każdy znalazł idealne dla siebie. W każdym mieszkaniu zaprojektowano przestronny salon z aneksem kuchennym, zapewniający komfortową przestrzeń do wspólnego spędzania czasu z bliskimi. W zależności od metrażu, w mieszkaniach znajdzie się jedna, dwie lub trzy sypialnie. Budynki połączone są ze sobą garażem podziemnym, z miejscami postojowymi dla blisko 40 samochodów osobowych. W części tej przewidziano również miejsce na pomieszczenia techniczne, komórki lokatorskie dostępne do każdego mieszkania, oraz trzy oddzielne samodzielne garaże. Na terenie działki wokół budynków wytyczonych zostanie również blisko 50 miejsc parkingowych. Łączna ilość miejsc postojowych zapewni sprawne funkcjonowanie inwestycji w zakresie obsługi parkingowej.

Dziedziniec w zieleni

Projekt naszego osiedla czerpie z idei funkcjonalnego designu. Zakłada ono pogodzenie strony estetycznej projektu z jego funkcjonalnością tak, aby uwzględnić potrzeby i wysokie wymagania mieszkańców. Świadczy o tym niespotykany w Ostrowie ultra nowoczesny dziedziniec łączący oba budynki. Dzięki temu zachowana zostanie spójność krajobrazu oraz poczucie zatopienia w zieleni.

Przestrzenne balkony

Największe oferowane w Ostrowie przestronne tarasy sprawią, że nasi klienci będę mogli spędzać wiosenne i letnie popołudnia w komfortowych warunkach.
W tym celu zaprojektowane zostały duże przeszklenia.
U nas znajdziesz najlepsze na świecie miejsce do zamieszkania.
Do oferty CR Deweloper trafiła nowa inwestycja na ostrowskich ,,Alejach’’. Dokładnie na ulicy Olsztyńskiej tuż za nowym przedszkolem Calineczka powstaną dwa ultranowoczesne budynki wielorodzinne. W ramach projektu przy wspomnianej ul. Olsztyńskiej wybudowane zostaną dwa budynki z o łącznej liczbie 72 mieszkań – w tym osiem apartamentów – o metrażach w przedziale 28 – 73 mkw. Każdy z lokali będzie wyposażony w okazały balkon lub bardzo duży taras. Nowa inwestycja CR Deweloper to propozycja dla osób ceniących bliskość obiektów rekreacyjnych, gdyż osiedle zlokalizowane będzie w okolicy wielu terenów zielonych. Kolejnym atutem jest bliskość centrum miasta oraz centrum handlowego. Natomiast dla zmotoryzowanych mieszkańców zaprojektowano miejsca postojowe nie tylko wokół budynków, ale również w podziemnych halach garażowych. Nie można również zapomnieć o komórkach lokatorskich umieszczonych w przyziemiu. Termin zakończenia inwestycji czwarty kwartał 2023 r.
Wizuallizacje osiedla są projektami poglądowymi i nie stanowią oferty wg. postanowień kodeksu cywilnego. Otoczenie oraz zagospodarowanie terenu zostało zaprojektowane wyłącznie na potrzeby prezentacji i może nie odzwierciedlać stanu faktycznego. Zdjęcia umieszczone na stronie mają charakter ilustracyjny.