ZREALIZOWANE

NASZE OSIEDLA

Osiedle Kamienna

Nowy synonim luksusu
z imponującymi balkonami

Nowoczesne 5-kondygnacyjne budynki mieszkalne z dużymi narożnymi oknami, zapewniającymi nie tylko naturalne doświetlenie, ale i ciszę.

Wysoki standard z dużą przestrzenią balkonową

Mieszkania wyróżniają się wysokim standardem bezpieczeństwa, świetną funkcjonalnością i przemyślanymi rozwiązaniami architektonicznymi.

Architekci duży nacisk położyli również na kompozycję fasady. Projekt fasady przewiduje także zastosowanie nowoczesnych materiałów, które również są ekologiczne. Na przyziemiu – parterze – tradycyjnie mieścić się będą komórki lokatorskie oraz garaże. Mieszkania usytuowane będą na pierwszym, drugim, trzecim i czwartym piętrze. A wszystkie piętra jak i przyziemie będą połączone nowoczesną, funkcjonalną windą.

Imponująca jest też wielkość balkonów (około 6 – 16 m2) przynależnych do lokali. Niektóre mieszkania dysponują balkonami o łącznej powierzchni ponad 20 m2. W każdym z budynków zaprojektowano łącznie 36 mieszkań o powierzchni od 36 do 70 m2. Istnieje jednak możliwość łączenia poszczególnych mieszkań, a wówczas można osiągnąć tarasy o powierzchni 30 metrów. Warto zaznaczyć, że tak duże balkony i tarasy nie są dodatkowo płatne.

Na terenie osiedla przewiduje się również lokalizację placu zabaw dla dzieci oraz dodatkowych miejsc na parkowanie rowerów. Osiedle będzie nie tylko zamknięte, ale również monitorowane przez 24 h.

Do atutów inwestycji należą również: unikalna architektura budynku, doskonała lokalizacja i dobrze rozwinięta infrastruktura tej części miasta.

200
MIESZKANIA
1000
SYPIALNIE
350
MIEJSC PARKINGOWYCH
200
KOMÓREK LOKATORSKICH

Atrakcyjna lokalizacja kilkaset metrów od ścisłego centrum.

Lokalizacja

Nasze inwestycje powstają w atrakcyjnych częściach miasta, położonych kilkaset metrów od ścisłego centrum. To właśnie sprawia, że mieszkania oferowane przez nas cieszą się sporym zainteresowaniem.

Architektura

Jak można się już przekonać, nasze inwestycje cechuje nie tylko nowoczesna estetyka, ale również szeroko pojęta funkcjonalność. O wysoki poziom naszych projektów dba zespół doświadczonych architektów – praktyków z wieloletnim stażem, mający uznanie w Ostrowie i nie tylko.

Otoczenie

Zielona okolica z niską zabudową to doskonała alternatywa dla tłocznego centrum miasta. W efekcie powstały kameralne 5-piętrowe budynki, pomiędzy którymi znajdzie się miejsce na zieleń oraz przestrzeń do odpoczynku i zabawy dla najmłodszych mieszkańców.

Finansowanie

Z myślą o naszych klientach podjęliśmy współpracę z kilkoma bankami oraz niezależnymi doradcami kredytowymi. Zapewniają oni kompleksową obsługę w wyborze i realizacji kredytu hipotecznego.
ARCHITEKTURA Z NOWYM SPOJRZENIEM NA OSTRÓW
Jak można się już przekonać, nasze inwestycje cechuje nie tylko nowoczesna estetyka, ale również szeroko pojęta funkcjonalność. O wysoki poziom naszych projektów dba zespół doświadczonych architektów – praktyków z wieloletnim stażem, mający uznanie w Ostrowie i nie tylko. Dzięki temu nasze budynki wyróżniają się swoją atrakcyjnością. Ponadto doskonale harmonizują z krajobrazem, w który zostały wpisane. Zapewne właśnie te względy sprawiły, że nasze realizacje spotykają się nie tylko z popularnością wśród klientów, ale także uznaniem w oczach branży.
Wizuallizacje osiedla są projektami poglądowymi i nie stanowią oferty wg. postanowień kodeksu cywilnego. Otoczenie oraz zagospodarowanie terenu zostało zaprojektowane wyłącznie na potrzeby prezentacji i może nie odzwierciedlać stanu faktycznego. Zdjęcia umieszczone na stronie mają charakter ilustracyjny.